Klik hier om terug te keren naar de website.

Ten Voeten Uit - nieuwsbrief mei 2010

Wandelaanbiedingen tijdens WK voetbal

 

Tijdens de WK voetbalmaand hebben we een aantal  aanbiedingen om  te  ontsnappen  aan  de  voetbalmania.    Als je  je boeking doet voor  31  mei   ontvang  je  een  korting  die kan oplopen tot wel € 80   Kijk hieronderof er iets van je gading bij zit.

 

Abbaye Orval Belgie

Vijf daagse kloosterwandeling naar ABBEYE ORVAL, de oudste abdij van België, helemaal bij de Franse grens van zaterdag 26 tot en met woensdag 30 juni.

 

De omgeving van de abdij is zeer bosrijk. De natuur is prachtig. Je loopt op boswegen, langs riviertjes en geniet van mooie vergezichten. Veel asfalt zullen we niet tegenkomen.     Al met al een bijzondere belevenis.     In het enorme complex heerst een bijzondere sfeer van stilte. Daarnaast is er de geur van de kaasmakerij en het gerammel van de flesjes in de brouwerij van het pittige Orval bier.

We wandelen, maar leven ook mee met de monniken. 

 

Onze Voetbal Ontsnappingsprijs is € 395,00 voor vijf dagen, inclusief vol pension, begeleiding door de gids en vervoer in België (vanaf Essen). Aanbieding geldt tot 31 mei.     

 

Abbaye Orval Belgie

Klooster Ermeton-sur Biert

BENEDICTINESSEN IN DE ARDENNEN

 

Vijf dagen van 22 tot 26 juni 2010 naar de Benedictinessen van het klooster O.L. Vrouw van Ermeton-sur-Biert temidden van glooiende graanvelden, weidse vergezichten en bosrijke paden. De zusters wonen in een oud kasteel en de gasten hebben moderne kamers in de verbouwde kloosterboerderij; het riviertje de Biert loopt onder het gebouw door. De zang van de zusters bij hun gebedsmomenten is wonderschoon. Meer info en boeken

 

Onze Voetbal Ontsnappingsprijs is € 325,00  inclusief vol pension, begeleiding door de gids en vervoer in België (vanaf Essen) en busvervoer vanaf Ciney. Aanbieding geldt tot 31 mei.

 

Klooster Ermeton-sur Biert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAAR DE WEBSITE VAN

DE WANDELMAAT

 

zetfouten voorbehouden

 

Vrijgekomen plaatsen wegens annulering: Chevetogne en Ierland

(tekst dd 15 mei, beschikbaarheid onder voorbehoud). Zie hieronder         

    

CHEVETOGNE:  van woensdag 30 juni tot 4 juli € 375,00                  Er is 1 plaats vrijgekomen voor een vrouw, op een 2-persoonskamer.

Inspirerende kloosterwandeling naar de Benedictijner monniken met zowel

de Latijnse als de Byzantijnse liturgie. Prachtige wandelomgeving en veel tijd om de gebedsdiensten bij te wonen. Bijkomende kosten: treinreis en zakgeld.

 

PELGRIM IN IERLAND van dinsdag 20 juli tot donderdag 29 juli voor  € 1.525,00

Er is 1 plaats vrijgekomen voor deze tiendaagse pelgrimstocht naar Ierland.

Hoogtepunt is ongetwijfeld het bewandelen van de pelgrimsweg van St. Patrick,  dwars door de velden, voorbij grote stenen met de tekens van dru rond 450 liep ooit genomen zou hebben naar de top van de Cruachan Aigle, nu Croagh Patrick. We maken de jaarlijkse bedevaart mee. Verblijf bij bed&breakfast, hotel en in het retraitecentrum van de Augustijnen in Orlagh. Bijkomende kosten: zakgeld.

 
Vrijgekomen plaatsen wegens annulering: Chevetogne en Ierland

OP BEZOEK BIJ DE TRAPPISTEN VAN WESTMALLE

Vier dagen van 22 tot 25 juni 2010 naar de Trappisten van de Abdij Westmalle, tussen Antwerpen en Turnhout. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met het leven van de monniken, maar we gaan ook 1 dag naar de nabij gelegen abdij Nazareth te Brecht. We maken mooie wandelingen in de bosrijke omgeving, onder andere naar St. Job in ’t Goor.

 

Onze Voetbal Ontsnappingsprijs is € 250,00  in dit bijzondere klooster, inclusief vol pension en begeleiding door de gids.   Aanbieding geldt tot 31 mei.

 

OP BEZOEK BIJ DE TRAPPISTEN VAN WESTMALLE

 

 

 

 

BIJZONDERE WANDELDAG

Bouwstenen

 

UITNODIGING voor een

BIJZONDERE WANDELDAG op de Veluwe

Zaterdag 19 juni 2010 

 

Graag nodigen we je uit voor een bijzondere wandeldag.

Bijzonder omdat we de uitkomsten horen van twee rapporten. Allereerst het verslag van het onderzoek naar het profiel van onze reisgenoten; en vervolgens horen we wat de kloosters vinden van onze kloosterwandeling en de gasten die meekomen.

 

We beginnen om 10 uur bij het Infocentrum Staatsbosbeheer, achter het station van Nunspeet. Na ontvangst en uitleg over het profiel wandelen we  door de bossen naar het wijkcentrum De Wieken in Hulshorst; daar is een lunch en horen we meer over de evaluatie bij kloosters. 

Na de middag begint de informatieve markt over het programma 2010 in de Boer   derij bij het klooster van de Norbertijnen in Hierden (kasteel De Essenburgh). Er is een forum BOUWSTENEN,  voor de toekomst van de klooster wandelingen en De Wandelmaat.

 

Je kunt deelnemen aan de wandeling, maar ook kiezen voor het bijwonen van het forum of een bezoek aan de informatie markt. Deelname is gratis. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. AANMELDEN VOORAF is noodzakelijk ivm capaciteit 

VOLLEDIGE PROGRAMMA EN AANMELDING 

ERVARINGEN VAN EEN WANDELMAAT

 

Verslag van de reis naar de Norbertijen van Tongerlo en Averbode begin mei 2010

 

Onze verzamelplaats op deze koninginnedag is de kiosk op perron 7 van Rotterdam CS. Iedereen is op tijd en er volgt  een geanimeerde kennis making. Via Antwerpen naar Herenthals met de trein. Dan de bus naar abdij Tongerlo. Na een korte wandeling rondom het kloostercomplex werd in het gastenverblijf om 18.00 uur de avondmaaltijd genuttigd.  LEES VERDER

 

 

ERVARINGEN VAN EEN WANDELMAAT