In de Abdij van Berne leeft, werkt en bidt een geloofsgemeenschap van de norbertijnen. Zij volgen een vast dagritme van gebedsdiensten en aansluitende maaltijden.
Tijdens dit weekend volgen wij dit dagritme. We maken kennis met de kloostergemeenschap door deel te nemen aan de gebedsvieringen, maaltijden en een gesprek met een Norbertijn. We wandelen in de omgeving en in de mooie tuin van de abdij.
Deze dagen is er genoeg ruimte om spiritualiteit te ervaren met de broeders en te verstillen op de wandelpaden van het Brabantse platteland in het stroomgebied van riviertjes.
We ruimen voldoende tijd in voor rust en ontmoeting met de reisgenoten. En natuurlijk heb je de gelegenheid om de bijzondere boekhandel die bij de abdij hoort te bezoeken.